Co kdyby vaše pleť stárla dvakrát pomaleji? Je to možné.

Co kdyby vaše pleť stárla dvakrát pomaleji? Je to možné.

Lidské tělo je úžasný biomechanický stroj, který dokáže neuvěřitelné věci. Bohužel s postupujícím časem se na něm začne projevovat opotřebení. Jinými slovy, stárneme. Způsob, jak to probíhá a vypadá navenek, však můžete ovlivnit. I díky použití vhodných přípravků. Účinky spojení dvou zcela unikátních si dnes popíšeme.

Vrstvy kůže a proč nás to zajímá?

Na úvod dovolte něco málo teorie. Lidská kůže tvoří až 9% hmotnosti lidského těla, rozprostírá se na 2 m2 a skládá ze tří vrstev, viz. obrázek níže. Úplně nahoře, tedy viditelná část kůže se nazývá pokožka (Epidermis). Pod ní najdete škáru (Dermis) následovanou podkožím (Hypodermis). Každá vrstva kůže má svůj specifický účel a vydá na samostatné povídání. My se nyní zaměříme na vrstvu první a druhou, Epidermis a Hypodermis.

Vrstvy kůže
Vrstvy kůže

Hypodermis tvoří až 90% tloušťky kůže a je domovem pro kolagen a elastin, tedy proteiny zodpovědné za pružnost pokožky. Tvoří se zde také mazivo, které nejenže udržuje pokožku vláčnou, ale zajišťuje např. ochranu před vsakováním vody např. při koupání. Pokud si chcete dlouho udržet mladistvou pružnou pleť s minimem vrásek, musíte se zaměřit právě na první a druhou vrstvu kůže. A přesně to vědci na pozadí Pyratinu a také Age Proteomu udělali.

Dva světové unikáty pro mladistvou pleť

Začněme Pyratinem (krémy Pyratine XR a Pyratine 6). Vědci z Olomouce (viz. článek o Pyratine a pak i ZDE rozhovor s profesorem Miroslavem Strnadem) přišli na to, že rostlinné hormony cytokininy a regulátory v nich obsažené mají schopnost pronikat hluboko do lidských kožních buněk a regulovat proces stárnutí. V případě rostlin tyto regulátory udržují list mladý a zelený, v lidské kožní buňce potom zpomalují proces stárnutí.

Pyratine krém proti stárnutí pleti
Pyratine 6 a Pyratine XR

Kožní buňky se působením Pyratinu omladí, pleť se vypne, získá na zářivosti, zlepší se její textura. Tyto procesy se dějí na úrovni první a částečně druhé vrstvy kůže. Věci z laboratoří Esthederm nedávno přidali do skládačky další důležitý díl. I jejich technologie je patentovaná a tedy není dostupná žádné jiné kosmetické značce na trhu. Age Proteom, jak se novinka jmenuje, zcela unikátním způsobem chrání kolagen, elastin a keratin.

TIP: Kupte si Pyratine a Age Proteom za nejlepší cenu díky výhodnému balíčku. Ušetříte až 400 Kč proti nákupu samostatně. Výhodné balíčky najdete ZDE.

Age Proteom
Age Proteom

Zjednodušeně řečeno Age Proteom vytváří kolem těchto klíčových proteinů ochrannou bariéru, která působí jako štít a tím výrazně prodlužuje jejich funkci. Jako výsledek proteiny déle plní svou původní funkci a pleť tedy může stárnout až dvakrát pomaleji.

Kombinace, která nemá obdoby

Kouzlo spojení Pyratinu a Age Proteomu spočívá jednoduše řečeno v tom, že jedna složka v hlubokých vrstvá kůže chrání klíčové proteiny, zatímco druhá složka ve vyšších vrstvách kůže omlazuje samotné kožní buňky. Když odejdeme od teorie, spojení těchto dvou přípravků generuje v našem studiu po týdnu či dvou skvělé výsledky. U našich zákazníků vidíme viditelné zlepšení textury pletí, rozjasnění pleti a redukci vrásek.

TIP: Kupte si Pyratine a Age Proteom za nejlepší cenu díky výhodnému balíčku. Ušetříte až 400 Kč proti nákupu samostatně. Výhodné balíčky najdete ZDE.

A jak Age Proteom s Pyratinem používat?

Nejprve naneste sérum Age Proteom a poté krém Pyratine (Pyratine-6 No Parabens na normální pleť a Pyratine XR No Parabens na problematickou pleť).