Certifikace od FDA

Jen málo kosmetických přípravků se může pochlubit vědeckým základem a ještě méně z nich má účinnost podloženou důkazy. Extrémní účinnost krému Pyratine dokazuje například studie Californské univerzity, Irvine, coby účinný produkt zabraňující stárnutí pokožky schválila Pyratine i americká FDA. Ta Pyratinu dokonce udělala status oficiálního přípravku s ověřenými účinky proti stárnutí pleti. Toto se zatím podařilo jen několika málo kosmetickým produktům. Vědecký základ krémů Pyratine a především potom jejich vynikající výsledky zaujaly média napříč světem ihned po jejich uvedení na trh.

2 mezinárodní patenty

Na pozadí krémů Pyratine stojí tvrdá vědecká práce a mnoho let výzkumu. Na látky obsažené v přípravcích Pyratine, které objevila skupina vědců z Laboratoře růstových regulátorů při Ústavu experimentální botaniky a Univerzitě Palackého v Olomouci pod vedením Miroslava Strnada Prof. Ing.,CSC.,DSc. byly přijaty dva mezinárodní patenty, které dělají z Pyratinu 6 a Pyratinu XR skutečně jedinečné produkty s výjimečnými účinky. Také díky tomu si Pyratine trvale získává nové zákazníky napříč světem.

Spokojenost přes 95%

Produkty, které vzniknou v tichosti a bez masivní finanční podpory obrovských kosmetických koncernů v laboratořích na univerzitách nebo vědeckých pracovištích, se do masového prodeje dostávají těžko. Pyratine patří mezi takové produkty. Do povědomí českých zákazníků se dlouho dostával výhradně pomocí šuškandy, až po několika letech došlo na větší PR kampaně. Spokojenost s produkty Pyratine dlouhodobě vyjadřuje přes 95% zákazníků, což považujeme za nejlepší vizitku značky a našeho snažení.

Rostliny proti stárnutí kůže

Tým vědců z Laboratoře růstových regulátorů při Ústavu experimentální botaniky a Univerzitě Palackého v Olomouci objevil speciální látky ze skupiny cytokininů se silnými proti-stárnoucími účinky. Tyto látky dokáží likvidovat volné radikály a pronikají hluboko do kožních buněk. Z nich vzešla účinná látka Pyratine, kterou v licenci získala americká společnost Senetek a vytvořila krémy Pyratine. Ty si během několika let od uvedení na trh oblíbily rovněž Hollywoodské hvězdy.

Laboratorně testováno

Pyratine se zrodil v botanické laboratoři a nezávislé laboratoře také zkontrolovaly a potvrdily jeho výsledky a účinnost. Veškeré v Pyratinu obsažené složky včetně samotné patentované účinné látky jsou schválené a otestované příslušnými úřady a jejich nezávadnost potvrzena dlouhodobými studiemi. V roce 2022 na evropský trh přichází rovněž nová vylepšená formulace Pyratinu zcela bez parabenů. Reagujeme tak na poptávku evropských zákazníků.

PyratineTMv médiích