Certifikace od FDA

Jen málo kosmetických přípravků se může pochlubit vědeckým základem a ještě méně z nich má účinnost podloženou důkazy. Extrémní účinnost krému Pyratine dokazuje například studie Californské univerzity, Irvine, coby účinný produkt zabraňující stárnutí pokožky schválila Pyratine i americká FDA.

Ta Pyratinu dokonce udělala status oficiálního přípravku s ověřenými účinky proti stárnutí pleti. Toto se zatím podařilo jen několika málo kosmetickým produktům. Vědecký základ krémů Pyratine a jejich vynikající výsledky zaujaly média napříč světem ihned po jejich uvedení na trh.

Ověřené účinky

Pyratine se zrodil v botanické laboratoři a nezávislé laboratoře také zkontrolovaly a potvrdily jeho výsledky a účinnost. Veškeré v Pyratinu obsažené složky včetně samotné patentované účinné látky jsou schválené a otestované příslušnými úřady a jejich nezávadnost potvrzena dlouhodobými studiemi. V roce 2022 na evropský trh přichází rovněž nová vylepšená formulace Pyratinu zcela bez parabenů. Reagujeme tak na poptávku evropských zákazníků.

Vědecké pozadí

Na pozadí krémů Pyratine stojí tvrdá vědecká práce a mnoho let výzkumu. Na látky obsažené v přípravcích Pyratine, které objevila skupina vědců z Laboratoře růstových regulátorů při Ústavu experimentální botaniky a Univerzitě Palackého v Olomouci pod vedením Miroslava Strnada Prof. Ing.,CSC.,DSc. byly přijaty dva mezinárodní patenty, které dělají z Pyratinu 6 a Pyratinu XR skutečně jedinečné produkty s výjimečnými účinky.

Pyratine v médiích