Recenze zákazníků: Krémy Pyratine fungují a pomáhají

Recenze zákazníků: Krémy Pyratine fungují a pomáhají

Jsme s vámi v kontaktu, sbíráme vaše reakce, radíme vám. Po více než 4 letech na trhu proto máme dost důkazů, že Pyratine je dobrá investice. Podívejte se na ně.

O léčbě růžovky

„Na růžovku jsem několik let používala masti s kortikoidy. Bohužel to byla většinou krátkodobá pomoc. S krémem Pyratinem XR jsem velmi spokojená. Pleť je bez známek zarudnutí a navíc pěkně vypnutá. Na oblast nosu používám mast Pyratine XR a konečně ztratil svou šílenou barvu. Super.“ 
Petra

“Velice mi pomohly. Konečně něco co mi zabírá. Jsem velmi spokojena a moc děkuji”
Iva​

“Pyratine jsem vyzkoušela na rosaceu a jsem šťastná, že existuje. Zatím je to ten nejlepší krém, který jsem doteď měla. Dobrých účinků jsem si všimla jak sama, tak i mé okolí. Jenom na tu cenu si nemohu zvyknout. Děkuji našim vědcům, jmenovitě Dr. Strnadovi, že se problematikou rosacei zabývají a přeji jim další úspěchy ve vědě.”
Eva ​

“Používám Pyratine XR krém, je naprosto vynikající při rosacee a akne. Žádný jiný krém, a to jsem jich vyzkoušela dost, nepomohl jak tento. Sice méně hydratuje, ale to se dá napravit, tím že jednou za měsíc použiji hydratační masku. Vřele doporučuji, těm kdo trpí rosaceou či akné.”
Pavla     ​

“Pyratine mi pomohlo absolutně odstranit veškeré suché šupiny na obličeji, vzhled pokožky se celkově vylepšil a je určitě více hydratovaná. Rosacea je také lepší ale v kombinaci s laserovým ošetřením IPL. Vrásky bych řekla, že nijak neustupují. Krémů jsem vyzkoušela spoustu, ale tento je absolutně nedráždivý i pod očima.”
Ivona

O boji proti vráskám

“Moje šéfka si objednala Pyratine-6 proti stárnutí pleti a byla nadšená. Rozhodla jsem se krém koupit také a i přes vyšší cenu krému jsem moc spokojená. Jemné vrásky téměř zmizely.”
Zuzana

„Zakoupila jsem u Vás krém PyratineXR a mast k léčbě růžovky. Kombinace těchto dvou produktů=moje naprostá spokojenost. Jako bonus beru vyhlazení jemnějších vrásek.“ 
Denisa

“Pleť je rozzářená, na první pohled je viditelný rozdíl v barvě a kvalitě pleti oproti vrstevnicím, které používají běžné krémy na vrásky.”
Ivana