Pyratine v luxusním balení a s vylepšenou formulací přichází na český a slovenský trh

Pyratine v luxusním balení a s vylepšenou formulací přichází na český a slovenský trh

Když je něco skvělé, neznamená to, že to nemůže být ještě o lepší. Krémy na obličej Pyratine se zrodily z fantastického objevu vědců z Laboratoře růstových regulátorů při Ústavu experimentální botaniky a Univerzitě Palackého v Olomouci a během 15 let si našly cestu na všechny světové kontinenty.

Krém Pyratine pomáhá statisícům zákazníkům na celém světě léčit růžovku, výrazně zpomalovat proces stárnutí pleti, vyhlazovat vrásky a zlepšovat texturu pleti. Patentovaný základ krému v podobě extrahovaných rostlinných hormonů cytokininů byl a navždy zůstane nosným prvkem Pyratinu.

Vše okolo však prochází vývojem a my na to reagujeme. Po dlouhém a pečlivém testováním přinášíme na trh vylepšenou formulaci krému Pyratine. Je charakteristická sametovou konzistencí, velmi jemnou vůní a hlavně úplnou absencí parabenů. Cytokyniny samozřejmě nechybí.

Základní dělení a použití Pyratinu zůstává nezměněno. PyratineXR s vyšším obsahem účinných rostlinných látek (regulátorů) efektivně redukuje zarudnutí, kožní léze, pavoučkové žilky a tmavé skvrny. Jinými slovy účinně bojuje proti všem projevům růžovky/rosacey.

Jako bonus vyhlazuje i hluboké vrásky, zvyšuje vlhkost pokožky a vylepšuje obrannou bariéru kůže. Pyratine 6 se ještě více zaměřuje na potlačení všech známek stárnutí kůže, takže redukuje i hluboké vrásky, zlepšuje texturu pleti, zvyšuje vlhkost a obrannou bariéru kůže.

Pokud hledáte krém na vrásky (krém proti vráskám), je Pyratine 6 váš ideální parťák. Pyratine XR zase pomůže s léčbou rosacey. Společně s novými formulacemi uvádíme na trh i zcela nový design. Jak Pyratine XR, tak Pyratine 6 dostanete v nových luxusních tubách a krabičkách.

A nakonec důležitá zpráva k nákupu samotnému. Společně s novými krémy jsme pro vás spustili zcela nový e-shop, který jsme optimalizovali pro váš pohodlný nákup na počítači, mobilu i tabletu. Užijte si ho.

Váš Pyratine tým