Pyratine + Kyselina Hyaluronová + Astaxanthin. Proč?

Pyratine + Kyselina Hyaluronová + Astaxanthin. Proč?

Pyratine má na našem eshopu nové kámoše. Proč jsme přidali do nabídky Kyselinu Hyaluronovou a Astaxanthin a jaké mají účinky vysvětluje přímo zakladatelka Laďka v tomto článku.

V roce 2009 jsem četla první článek o zázraku z říše rostlin, který dokáže dramaticky zpomalovat stárnutí pleti – Pyratine. Od první chvíle jsem věděla, že tento krém musím vyzkoušet. Okamžitě mě nadchl. Už 7 let jsem jeho věrným uživatelem a také výhradním importérem pro český trh. 

Kyselina Hyaluronová pro dokonalou hydrataci 

Od té doby se ke mně přidala spousta spokojených zákazníků, čehož si nesmírně vážím. 
Pyratine nejen zpomaluje stárnutí pleti, ale zároveň velmi úspěšně bojuje s růžovkou. A právě u zákazníků s růžovkou jsem narazila na první problém. Zdálo se jim, že krém se rychle vstřebá a pleť zůstává málo hydratovaná. Začala jsem proto na našem, evropském i americkém trhu hledat sérum, které by hydrataci pomohlo. 

Vstupní kritéria byla jasná: velká hloubková hydratace, přijatelná cena (protože produkty Pyratine patří k těm dražším) a v neposlední řadě složení bez parfemace a parabenů, aby se dobře sneslo s Pyratinem. Absolutním vítězem se brzy stalo sérum s kyselinou hyaluronovou od firmy Nafigate. Krásně hydratuje do hloubky, výborně se snáší s Pyratinem a jeho cena je velmi zajímavá. 

Navíc jsem za celou dobu prodeje tohoto výrobku nezaznamenala jedinou reklamaci či nespokojenou reakci na tuto kyselinu hyaluronovou. 

Zázrak jménem Bioastin/Astaxanthin

Při poslední návštěvě firmy Pyratine v Americe jsem se zúčastnila testování produktu Bioastin. Jeho prezentace mě ohromila. Kromě toho, že splňuje mnohé z parametrů „všeléku“, je zejména výsostně praktický. Jednou „pilulkou“ totiž nahradíte tři vitamíny E, C a beta karoten, čímž odstraníte ze svého života ranní polykací orgie. 

Z hlediska antioxidační síly je Bioastin 65x silnější než vitamín C, 54x silnější než beta karoten a 14x silnější než vitamín E. Mezi další účinky patří ochrana imunity, ochrana proti UV záření, zdraví očí, srdce, svalová síla a podobně. Nedokáži odborně posoudit všechny deklarované účinky, ale popíši moje zkušenosti. 

Nejvíc mě nadchl fakt, že po jeho užití téměř nebývám nemocná. Maximálně nějaká rýma a slabý kašel. V létě jsem poznala další úžasný účinek astaxanthinu. Vůbec jsem se nespálila. To je při mé světlé pleti velké vítězství. Používala jsem opalovací krémy s minerální clonou, později už jen přírodní oleje. Ale hlavně, opálení vydrží minimálně 2x déle. 

Ještě jedno malé upozornění. Když si budete vybírat produkty s Astaxanthinem, dbejte na to, aby je jednalo o přírodní astaxanthin. Na trhu se objevují i syntetické astaxantiny a jejich účinky jsou na míle vzdálené přírodním produktům. Náš oficiální eshop Pyratine nabízí výhradně produkty přírodní.