Petra Lovely Hair loves Pyratine

Petra Lovely Hair loves Pyratine

Petra Vančurová alias Petra Lovely Hair kývla na naši nabídku a několik měsíců v řadě testuje Pyratine. Bez podmínek, bez tlaků. Buď Pyratine projde, nebo ne. A zatím prochází. Na výbornou.

Petra přesně ví co nechce. Nechce se stát prázdnou Yotuberskou či Instagramovou celebritou, která doporučí cokoliv, pokud z toho čouhá tučný honorář. A to se nám na ni líbí. My v Pyratinu víme, co prodáváme. Je to krém s obsahem přírodních patentovaných látek, které dělají z Pyratinu nenapodobitelný unikát. Pyratine skvěle funguje, a proto nemáme strach z jakékoliv formy testování. 

Petra řekla: Zkusím Pyratine, ale pokud se mi nebude líbit, řeknu to. Bude-li to naopak, řeknu to taky. Nedoporučím něco, čemu nevěřím. A tak jsme poslali balík Pyratinu a čekali na verdikt. První zkušenosti přišly v červnovém vlogu, další na vyžádání divaček a čtenářek v říjnu. Pyratine XR si vede výborně. Petra je spokojená. A my máme radost. Testování bude pokračovat dál. Jsme za to rádi, protože opravdu skvělé výsledky chtějí čas. 

Jako všechno dobré v životě. Sledujete Novinky Pyratinu, abyste zůstali v obraze. 

Petra Lovely Hair a Pyratine na Youtube 

Petra Lovely Hair a Pyratine na Facebooku 

Pyratine si oblíbily i další známé české osobnosti, např. Agáta Prachařová nebo Kateřina Kristelová