Kyselina Hyaluronová od NAFIGATE v nabídce Pyratinu

Kyselina Hyaluronová od NAFIGATE v nabídce Pyratinu

Pyratine uzavřel partnerství se společností NAFIGATE, která vyrábí a prodává špičkové produkty s obsahem kyseliny Hyaluronové. 

Produkty značky NAFIGATE skvěle doplňují produkty Pyratinu, proto se také dostaly do nabídky našeho eshopu. NAFIGATE díky vlastnímu výzkumu v oblasti nanotechnologií vyvinul revoluční přípravky pro péči o pleť. Jde o českou firmu, která vyrábí kosmetické přípravky s kyselinou hyaluronovou od roku 2015. V produktovém portfoliu NAFIGATE Cosmetics najdete aktuálně – NAFIGATE Kyselinu Hyaluronovou a NAFIGATE Oční Sérum. 

Tým pod vedením Ladislava Mareše vyvíjí a vyrábí podoční masky a nanomebrány na unikátním českém stroji Nanospider. Nanovlákna, která Nanospider vyrábí, mají takové vlastnosti, že umožňují splnit všem – ženám i mužům – sen o zdravé a krásné pleti. Bez bolesti a chirurgických zákroků.

Jak kombinovat NAFIGATE a Pyratine?

Pro ideální hydrataci pokožky a předcházení stárnutí použijte nejdříve kyselinu hyaluronovou. Po zaschnutí naneste krém Pyratine. Oční masky Nano Eye Lift používejte 1x týdně. Pokud vyrážíte na večírek a potřebujete vyhladit vějířky kolem očí, aplikujte 3 hodiny předem. A ještě jeden tip. Ve svém salonu používám masky Nano i na oblast nasolabiální rýhy a na vrásky nad horním rtem.

Nabídku produktů NAFIGATE najdete u nás NA TÉTO STRÁNCE.