Obsah,


Pyratine

V košíku máte 0 položek
Celkem za : 0 Kč

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3000 KČ DOPRAVA ZDARMA


V čem je jiný?

10.04.2014

Pyratine obsahuje patentované látky ze skupiny cytokininů. Tyto látky pomáhají v rostlinách brzdit proces stárnutí pletiv.

V čem je jiný?

Je například dokázáno, že listy obilovin ponořené v roztoku s nepatrnou koncentrací cytokininů zůstávají déle zelené, nežloutnou, zkrátka stárnou výrazně pomaleji. Dlouhodobý výzkum českých vědců v oblasti cytonikinů přinesl následně revoluční úspěch v podobě objevu látek s ještě silnějšími antisenescenčními účinky, než má kinetin (druh cytokininu).

TIP: Podrobně o tématu cytokininů hovoří špičkový světový biolog Prof. Miroslav Strnad v tomto rozhovoru

Na tyto látky byly přijaty dva mezinárodní patenty a přípravek s názvem Pyratine uveden na americký trh. Od té doby uběhl nějaký čas a Pyratine si v USA, Evropě a zejména Asii získal desetitisíce spojených zákazníků. Jeho dosah a rozšíření zatím není na úrovni všudypřítomných krémů proti vráskám nadnárodních kosmetických koncernů.

Krémy Pyratine však dokáží narozdíl od běžných krémů účinně bojovat hned proti několika problémům: Citlivé pokožce, růžovce, vysušování kůže a především potom stárnutí kůže. Více o účincích Pyratine najdete na této stránce. Vysokou účinnost krémů Pyratine zároveň potvrdily nezávislé studie amerických univerzit. 

comments powered by Disqus


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace