Obsah,


Pyratine

V košíku máte 0 položek
Celkem za : 0 Kč

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3000 KČ DOPRAVA ZDARMA


Jaké má výsledky?

16.11.2016

Přípravky Pyratine dosahují vynikajících výsledků, které potvrdilo několik nezávislých studií a hlavně samotní zákazníci.

Jaké má výsledky?

Existuje milion a jeden kosmetický přípravek, který slibuje vyhladit vrásky, zabránit jejich vzniku nebo doslova „vyléčit“ nedokonalosti pleti včetně neoblíbeného akné nebo červenání. Jen málo přípravků se však může pochlubit vědeckým základem a ještě méně z nich má svou účinnost podloženu o důkazy. Výše vidíte reálný obrázek ženy, která používala Pyratine a dosáhla výborných výsledků. Fotografie ukazuje výchozí stav vlevo a vpravo situaci po 4 týdnech používání přípravků Pyratine s viditelným menším zarudnutím a lézí.

Zajímavost: Spokojenost s produkty Pyratine dlouhodobě vyjadřuje přes 93% zákazníků. 

Extrémní účinnost krému Pyratine dokazuje například studie Californské univerzity, Irvine, coby účinný produkt zabraňující stárnutí pokožky schválila Pyratine i americká FDA. Vědecký základ krémů Pyratine a především potom jejich vynikající výsledky zaujaly média napříč světem ihned po jejich uvedení na americký trh. Velký prostor Pyratinu věnovala také české média. Na této stránce najdete odkazy na články těch největších včetně odkazů na reportáže České televize či americké ABC News.  

Hodnocení zákazníků (CZ + SK) 

"Moje šéfka si objednala Pyratine-6 proti stárnutí pleti a byla nadšená. Rozhodla jsem se krém koupit také a i přes vyšší cenu krému jsem moc spokojená. Jemné vrásky téměř zmizely."
Zuzana

„Zakoupila jsem u Vás krém PyratineXR a mast k léčbě růžovky. Kombinace těchto dvou produktů=moje naprostá spokojenost. Jako bonus beru vyhlazení jemnějších vrásek.“ 
Denisa

„Na růžovku jsem několik let používala masti s kortikoidy. Bohužel to byla většinou krátkodobá pomoc. S krémem Pyratinem XR jsem velmi spokojená. Pleť je bez známek zarudnutí a navíc pěkně vypnutá. Na oblast nosu používám mast Pyratine XR a konečně ztratil svou šílenou barvu. Super.“ 
Petra

Velice mi pomohly. Konečně něco co mi zabírá. Jsem velmi spokojena a moc děkuji. 
Iva

Koupila jsem si krém asi jenom dvakrát, ale byla jsem celkem spokojená. 
Stáňa

Pleť je rozzářená, na první pohled je viditelný rozdíl v barvě a kvalitě pleti oproti vrstevnicím, které používají běžné krémy na vrásky.
Ivana
  
Dobrý den, Pyratine používám asi 5 let. Původně byl pro mě na vrásky. Potom ho začal používat v pubertě i můj syn, protože se u něj vyvinula rosacea. Po dohodě s Dr. Strnadem jsme nasadili Pyratine. Kožní projevy se opravdu hodně zlepšily a za pomoci laseru už rosacena není pro mého syna viditelný problém. Pyratine používá dál. Já ho používám 2x denně pod můj krém místo séra. Séra používám též, ale Pyratinu se nevzdám. Jsem si jistá, že na mé pleti je to znát a spousta mých kamarádek začala používat Pyratine také. 
Stanislava

Pyratine mi pomohlo absolutně odstranit veškeré suché šupiny na obličeji, vzhled pokožky se celkově vylepšil a je určitě více hydratovaná. Rosacea je také lepší ale v kombinaci s laserovým ošetřením IPL. Vrásky bych řekla, že nijak neustupují. Krémů jsem vyzkoušela spoustu, ale tento je absolutně nedráždivý i pod očima.
Ivona

Pyratine jsem vyzkoušela na rosaceu a jsem šťastná, že existuje. Zatím je to ten nejlepší krém, který jsem doteď měla. Dobrých účinků jsem si všimla jak sama, tak i mé okolí. Jenom na tu cenu si nemohu zvyknout. Děkuji našim vědcům, jmenovitě Dr. Strnadovi, že se problematikou rosacei zabývají a přeji jim další úspěchy ve vědě.
Eva 

Z produktů jsem vyzkoušela jen krém a splnil to, co sliboval. Pokud bych měla více informací o dalších prokuktech, zvažovala bych jejich používání. Vůbec je o těchto produktech málo informací.
Miroslava 

Další hodnocení zákazníků najdete na této stránce. Chcete-li nám sdělit své zkušenosti s krémy Pyratine, prosím vyplňte náš krátký dotazník. Odpovědi párujeme s objednávkami, takže prosím uveďte své pravé jméno a příjmení. Jde o obranu před fiktivními recenzemi. 

comments powered by Disqus


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace