Obsah,


Pyratine

V košíku máte 0 položek
Celkem za : 0 Kč

Při objednávce nad 3.000 Kč DOPRAVA ZDARMA


Dva patenty

15.02.2014

Vedci objavili látky so silnými antisenescenčními účinkami. Na tieto látky boli prijaté dva patenty. Vznikol Pyratine.

V lete roku 2009 vydal tlačový odbor Akadémie vied Českej republiky celkom nenápadnú správu o tom, že český patent pochádzajúci z dielne Laboratória rastových regulátorov v Olomouci, čo je spoločné pracovisko Ústavu experimentálnej botaniky Akadémie vied a Univerzity Palackého v Olomouci, dal v rukách americkej spoločnosti Senetek PLC vzniknúť úplne novému prípravku Pyratine so zázračnými účinkami.

Tie spočívajú v dramatickom spomalenie starnutia pleti, ale aj obmedzenie prejavov tzv. rosacei či akné. Človeka v prvej chvíli napadne: ďalšia senzačná správa, ďalší krém proti vráskam a ďalší spôsob, ako nám vytiahnuť z vreciek peniaze za niečo, čo má rovnaké účinky ako najlacnejšie krém z drogérky za 2 EUR. Lenže tentoraz to tak nie je. Na pozadí prípravku s dokázanými účinkami Pyratine stojí dlhý výskum, dva medzinárodné patenty, dlhý proces klinických testov a dnes aj celý rad spokojných zákazníkov.

Krémy Pyratine sa dnes predávajú na niekoľkých kontinentoch a v desiatkach krajín a zbierajú tisícky pochvalných recenzií od ich užívateliek a užívateľov. Krémy Pyratine dosahujú 99 % spokojnosti klientov a to najmä vďaka svojmu unikátnemu zloženiu na čele s pokročilou látkou cytokiníny.

comments powered by Disqus


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace