Obsah,


Pyratine

V košíku máte 0 položek
Celkem za : 0 Kč

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3000 KČ DOPRAVA ZDARMA


Napsali o nás

15.05.2017

Objev účinných látek obsažených v Pyratinu zvedl obrovskou vlnu zájmu médií. O Pyratinu informovala přední česká i světová média. 

V létě roku 2009 vydal tiskový odbor Akademie věd České republiky docela nenápadnou zprávu o tom, že český patent pocházející z dílny Laboratoře růstových regulátorů v Olomouci, což je společné pracoviště Ústavu experimentální botaniky Akademie věd a Univerzity Palackého v Olomouci, dal v rukou americké společnosti Senetek PLC vzniknout zcela novému přípravku Pyratine se zázračnými účinky. Zhruba ve stejnou dobu informovala o tomto významném objevu americká média i společnost Senetek. Zvedla se velká vlna zájmu a Pyratine zaplnil hlavní vysílací časy. Níže přidáváme několik odkazů na články a reportáže např. z USA nebo i ČR. 

Pyratine a český showbyznys 

Stejně jako si v USA oblíbily Pyratine hollywoodské star, se postupně tento revoluční krém prosazuje také v českém shobyznysu. Mezi fanoušky Pyratinu patří např. Kateřina Kristelová nebo Agáta Prachařová. 

 

 

A post shared by Agata Hanychova (@agatahanychova) on

 

 

 

 

Pyratine v televizi ABC

 

comments powered by Disqus


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace