Obsah,


Pyratine

V košíku máte 0 položek
Celkem za : 0 Kč

Při objednávce nad 3.000 Kč DOPRAVA ZDARMA


Čo je Pyratine?

15.02.2014

Inovatívny produkt vedy. Krémy obsahujúce revolučné látky cytokiníny s prírodným pôvodom spomaľujúce starnutie pleti.

Čo je Pyratine?

Krémy Pyratine využívajú prelomové poznatky vedcov v oblasti cytokinínov. Cytokiníny sú rastlinné hormóny (fytohormóny), ktoré podporujú delenie rastlinných buniek (cytokinezi), a tým u rastlín zohrávajú dôležitú úlohu v mnohých vývojových procesoch. Nevyhnutné sú pre podporu aktívneho rastu a diferenciáciu rastlinných buniek. Zúčastňuje sa klíčenie semien a riadi starnutia listov.

Vedci zistili, že niektoré funkcie cytokinínov alebo ich derivátov sa prejavujú aj u živočíšnych tkanív. Segmenty listov obilnín ponorené v roztoku obsahujúcom nepatrnú koncentráciu cytokínov zostávajú dlhšie zelené, nežltnú a nestrácajú chlorofyl, čo je typickým prejavom starnutia. Je známe, že kinetín má antioxidačné účinky a ničí voľné radikály. To predstavuje dôležité vysvetlenie, ako dochádza k spomaleniu starnutia.

Pred piatimi rokmi sa podarilo Laboratóriu pri testovaní derivátov cytokinínov nájsť látky s ešte silnejšími antisenescenčními účinky, než má kinetín. Boli nazvané methoxytopoliny. To viedlo k príprave nových derivátov, ktoré v testoch na starnutie ľudských fibroblastov vykazovali vysokú antisenescenční aktivitu. Tie boli v licencii poskytnuté firme Senetek, PLC z Napa v Kalifornii. Vznikol revolučný prípravok Pyratine.

Účinky krémov PYRATINE

Akné Rosacea (růžovka)
Akné Rosacea čiže růžovka trápi mužov aj ženy na celom svete najčastejšie vo veku 40-60 rokov. Príčina vzniku nie je doposiaľ presne známa, väčšinou sa hovorí o genetickej dispozícii (jej vplyvom dochádza k zväčšovaniu a zmenšovaniu priesvitu ciev). Prípravky Pyratine prešli celým radom nezávislých klinických štúdií, ktoré potvrdili účinnosť v boji proti ružovke. Veľmi pozitívne účinky však hlásia najmä samotní klienti. Pyratine eliminuje všetky 3 základné prejavy rosacei: Výrazné začervenanie kože, aknóznu lézie a tiež teleangiektázie čiže pavúčie žilky.

Pyratin XR možno na liečbu rosacei používať úplne bez obmedzení. Vďaka unikátnemu zloženiu je možná dlhodobá aplikácia bez vedľajších účinkov. Navyše, látky nazývané cytokiníny obsiahnuté v krémoch Pyratine, majú potvrdené silné anti-oxidačné účinky a výrazne obmedzujú efekt starnutia pokožky. Pyratine XR už počas prvých 14 dní používaní redukuje vrásky, znižuje hyperpigmentácii, zjemňuje pokožku a celkovo zlepšuje jej textúru.

Citlivá pokožka
Životný štýl v čele so stravovacími návykmi a všadeprítomným stresom, vonkajšie faktory a hlavne genetická záťaž majú na svedomí citlivú pokožku. Tá páli, svrbí, je začervenaná a zapálená. Tradičná liečba odporúča väčšinou zmeniť životné návyky, vyhýbať sa horúcim kúpeľom a napríklad dôsledne chrániť pokožku pred slnečným žiarením, vrátane aplikácie najrôznejších krémov.

OTC (over-the-counter) produkty predávané bez predpisu v lekárňach obsahujú väčšinou kyselinu linolovú, ropné oleje, Dimeticon a ďalšie hydratačné zložky, ktoré rieši jediný problém a navyše majú nepríjemné vedľajšie účinky. Dokážu síce zmierniť prejavy suchej pokožky, zanechávajú však pleť často nepekne mastnú a navyše nevie bojovať napríklad proti ružovke. Pyratine pleť účinne hydratuje, pritom však nezanecháva mastný film .

Krémy Pyratine majú preukázané proti-zápalové účinky a pomáhajú obnovovať prirodzenú ochrannú funkciu kože. Pyratine ďalej zabraňuje dehydratácii kože. Štúdia Kalifornskej univerzity preukázala zníženie začervenanie tváre o 42% počas 14 dní používania prípravkov Pyratine a dokonca 67% na konci 12.týždňa pravidelnej aplikácie krémov Pyratine. Štúdia ďalej ukázala zlepšenie schopnosti hydratácie pokožky o celých 35%.

Starnutie pokožky
Voda, slnko a vzduch sú základné stavebné kamene života na našej planéte. Slnečné lúče však dokážu na ľudskej pleti napáchať obrovské škody. Väčšina poškodenia bohužiaľ vniká v čase, keď na prevenciu nikto nemyslí, a to pred 18.rokom života. Následkom na pokožke tváre vznikajú rôzne ryhy a vrásky, objavuje sa hyperpigmentácia a začína dochádzať k ochabovaniu kože.

Tiež český trh zahltili prípravky proti starnutiu pleti, z ktorých mnohé bohužiaľ predstavujem väčšie riziko ako úľavu. Prípravky obsahujúce retinol spôsobujú často podráždenie pleti a dokonca mierne opuchy. Retinol navyše podľa posledných zistení reaguje s inými prípravkami a nemožno vylúčiť nepríjemné vedľajšie účinky. Objavujú sa tiež varovanie, že retinol má negatívne účinky na zdravie tehotných žien.

Aktívne zložky Pyratinu stojí na jedinej molekule FURFURYL tetrahydropyranylpurinu, ktorá bola extrahovaná z rastlín. Tento prírodný výťažok obmedzuje starnutie pletív v rastlinách a bolo vedecky dokázané, že rovnaký efekt majú prípravky aj na ľudskú pokožku. V súlade s přístýnými procedúrami americkej FDA (US Food and Drug Administration) prebehla séria testov, ktorá potvrdila výrazné zlepšenie textúry pleti už v priebehu niekoľkých dní.

Rovnaké testy zároveň ukázali, že prípravky Pyratine v tomto smere dosahujú lepšie výsledky než Renova, teda FDA jediný oficiálne schválený produkt proti starnutiu pokožky.

comments powered by Disqus


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace