Obsah,


Pyratine

V košíku máte 0 položek
Celkem za : 0 Kč

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3000 KČ DOPRAVA ZDARMA


Co je pyratine ?

11.01.2017

Krémy Pyratine se liší od všeho, co znáte. Jsou přírodní a přitom extrémně účinné díky patentovanému složení. 

Moderní doba nám přinesla počítače, internet, chytré mobily, ale také potraviny plné konzervantů, spoustu chemie a nebezpečného odpadu. Není divu, že se pomalu vracíme k přírodě. BIO vládne světem a výtažky z rostlin se stále častěji objevují uvnitř i na obalech kosmetických přípravků. Představte si však situaci, kdy se čistá rostlinná síla spojí s nejmodernějšími vědeckými postupy a vznikne něco převratného? Stalo se to. 

Tým vědců z Laboratoře růstových regulátorů objevil speciální látky ze skupiny cytokininů se silnými proti-stárnoucími účinky. Na tyto látky, které dokáží likvidovat volné radikály a pronikají hluboko do kožních buněk. Vznikla účinná látka Pyratine, kterou v licenci získala americká společnost Senetek a vytvořila krémy Pyratine. Ty si během několika let od uvedení na americký trh oblíbily rovněž Hollywoodské hvězdy. 

comments powered by Disqus


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace