Obsah,


Pyratine

V košíku máte 0 položek
Celkem za : 0 Kč

Při objednávce nad 3.000 Kč DOPRAVA ZDARMA


Aké má výsledky?

15.02.2014

Prípravky Pyratine dosahujú vynikajúce výsledky, ktoré potvrdilo niekoľko nezávislých štúdií a hlavne samotní zákazníci.

Aké má výsledky?

Existuje milión a jeden kozmetický prípravok, ktorý sľubuje vyhladiť vrásky, zabrániť ich vzniku alebo doslova "vyliečiť" nedokonalosti pleti vrátane neobľúbeného akné alebo červenanie. Len málo prípravkov sa však môže pochváliť vedeckým základom a ešte menej z nich má svoju účinnosť podložený o dôkazy. Vyššie vidíte reálny obrázok ženy, ktorá používala Pyratine a dosiahla výborných výsledkov. Fotografia ukazuje východiskový stav vľavo a vpravo situácii po 4 týždňoch používania prípravkov Pyratine s viditeľným menším začervenaním a lézií.

Zaujímavosť: Spokojnosť s produktmi Pyratine dlhodobo vyjadruje cez 93% zákazníkov.

Extrémna účinnosť krému Pyratine dokazuje napríklad štúdie Californské univerzity, Irvine , čoby účinný produkt zabraňujúci starnutiu pokožky schválila Pyratine aj americká FDA. Vedecký základ krémov Pyratine a predovšetkým potom ich vynikajúce výsledky zaujali médiá naprieč svetom ihneď po ich uvedení na americký trh. Veľký priestor Pyratinu venovala tiež českej médiá. Na tejto stránke nájdete odkazy na články tých najväčších vrátane odkazov na reportáže Českej televízie či americkej ABC News.

Hodnotenie zákazníkov ( CZ + SK )

Velice mi pomohly. Konečně něco co mi zabírá. Jsem velmi spokojena a moc děkuji.
Iva

Koupila jsem si krém asi jenom dvakrát, ale byla jsem celkem spokojená.
Stáňa

Pleť je rozzářená, na první pohled je viditelný rozdíl v barvě a kvalitě pleti oproti vrstevnicím, které používají běžné krémy na vrásky.
Ivana

Dobrý den, Pyratine používám asi 5 let. Původně byl pro mě na vrásky. Potom ho začal používat v pubertě i můj syn, protože se u něj vyvinula rosacea. Po dohodě s Dr. Strnadem jsme nasadili Pyratine. Kožní projevy se opravdu hodně zlepšily a za pomoci laseru už rosacena není pro mého syna viditelný problém. Pyratine používá dál. Já ho používám 2x denně pod můj krém místo séra. Séra používám též, ale Pyratinu se nevzdám. Jsem si jistá, že na mé pleti je to znát a spousta mých kamarádek začala používat Pyratine také.
Stanislava

Pyratine mi pomohlo absolutně odstranit veškeré suché šupiny na obličeji, vzhled pokožky se celkově vylepšil a je určitě více hydratovaná. Rosacea je také lepší ale v kombinaci s laserovým ošetřením IPL. Vrásky bych řekla, že nijak neustupují. Krémů jsem vyzkoušela spoustu, ale tento je absolutně nedráždivý i pod očima.
Ivona

Pyratine jsem vyzkoušela na rosaceu a jsem šťastná, že existuje. Zatím je to ten nejlepší krém, který jsem doteď měla. Dobrých účinků jsem si všimla jak sama, tak i mé okolí. Jenom na tu cenu si nemohu zvyknout. Děkuji našim vědcům, jmenovitě Dr. Strnadovi, že se problematikou rosacei zabývají a přeji jim další úspěchy ve vědě.
Eva

Z produktů jsem vyzkoušela jen krém a splnil to, co sliboval. Pokud bych měla více informací o dalších prokuktech, zvažovala bych jejich používání. Vůbec je o těchto produktech málo informací.
Miroslava

Ďalšie hodnotenie zákazníkov nájdete na tejto stránke. Ak chcete poskytnúť svoje skúsenosti s krémami Pyratine, prosím vyplňte náš krátky dotazník. Odpovede párujeme s objednávkami, takže prosím uveďte svoje pravé meno a priezvisko. Ide o obranu pred fiktívnymi recenziami.

comments powered by Disqus


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace