Obsah,


Pyratine

V košíku máte 0 položek
Celkem za : 0 Kč

Při objednávce nad 3.000 Kč DOPRAVA ZDARMA


Hodnotenie zákazníkov krémov Pyratine

18.02.2014

Pyratine nenájdete na pultoch v drogériách, ani neuvidíte v bombastických reklamách v televízii. O to viac nás zaujíma vaša spokojnosť.

Hodnotenie zákazníkov krémov Pyratine

Produkty, ktoré vzniknú v tichosti a bez podpory obrovských kozmetických koncernov v laboratóriách na univerzitách alebo vedeckých pracoviskách, sa do bežného predaja dostávajú ťažko. Hoci sú ďaleko lepšie a často doslova revolučné v porovnaní s bežnou produkciou, nemajú známu značku, nedočkajú sa špeciálnou výstavky v lekárňach, supermarketoch a nedostanú podporu v televízii , tlači alebo rádiu.

Pyratine patrí medzi takéto produkty. Medzi české zákazníčky a zákazníkov sa šíril doteraz výhradne pomocou šuškandy čiže diskusií medzi zákazníčkami samotnými. Tu a tam sa nám podarí odtlačiť inzerát alebo zverejniť PR článok, základňa klientov sa však rozširuje predovšetkým vďaka tomu, že si o Pyratine poviete medzi sebou. Všetko stojí a padá s kvalitou produktu. Aj preto nás extrémne zaujímajú vaše reakcie a spokojnosť.

Nižšie budeme zverejňovať vaše reakcie na výsledky krémov Pyratine, ktoré dlhodobo zbierame pomocou online dotazníkov. Spokojnosť s produktmi Pyratine dlhodobo vyjadruje cez 93 % zákazníkov. Budeme radi, keď nám dáte vedieť, ako ste s produktmi Pyratine spokojní.

Zákaznícke hodnotenie krémov Pyratine

Velice mi pomohly. Konečně něco co mi zabírá. Jsem velmi spokojena a moc děkuji
Iva

Krémy Pyratine jsou vynikají, výsledky na mé problematické pleti tomu odpovídají. Avšak cena je trochu mimořádná :( .
Lenka

Koupila jsem si krém asi jenom dvakrát, ale byla jsem celkem spokojená.
Stáňa

Pleť je rozzářená, na první pohled je viditelný rozdíl v barvě a kvalitě pleti oproti vrstevnicím, které používají běžné krémy na vrásky.
Ivana   

Dobrý den, Pyratine používám asi 5 let. Původně byl pro mě na vrásky. Potom ho začal používat v pubertě i můj syn, protože se u něj vyvinula rosacea. Po dohodě s Dr. Strnadem jsme nasadili Pyratine. Kožní projevy se opravdu hodně zlepšily a za pomoci laseru už rosacena není pro mého syna viditelný problém. Pyratine používá dál. Já ho používám 2x denně pod můj krém místo séra. Séra používám též, ale Pyratinu se nevzdám. Jsem si jistá, že na mé pleti je to znát a spousta mých kamarádek začala používat Pyratine také.
Stanislava

Pyratine mi pomohlo absolutně odstranit veškeré suché šupiny na obličeji, vzhled pokožky se celkově vylepšil a je určitě více hydratovaná. Rosacea je také lepší ale v kombinaci s laserovým ošetřením IPL. Vrásky bych řekla, že nijak neustupují. Krémů jsem vyzkoušela spoustu, ale tento je absolutně nedráždivý i pod očima.
Ivona  

Pyratine jsem vyzkoušela na rosaceu a jsem šťastná, že existuje. Zatím je to ten nejlepší krém, který jsem doteď měla. Dobrých účinků jsem si všimla jak sama, tak i mé okolí. Jenom na tu cenu si nemohu zvyknout. Děkuji našim vědcům, jmenovitě Dr. Strnadovi, že se problematikou rosacei zabývají a přeji jim další úspěchy ve vědě.
Eva

Z produktů jsem vyzkoušela jen krém a splnil to, co sliboval. Pokud bych měla více informací o dalších prokuktech, zvažovala bych jejich používání. Vůbec je o těchto produktech málo informací.
Zagarová   

Používám Pyratine XR krém, je naprosto vynikající při rosacee a akne. Žádný jiný krém, a to jsem jich vyzkoušela dost, nepomohl jak tento. Sice méně hydratuje, ale to se dá napravit, tím že jednou za měsíc použiji hydratační masku. Vřele doporučuji, těm kdo trpí rosaceou či akné.
Pavla    

Pyratine krém používám 3 roky a za tu dobu mi nepřibyly žádné nové vrásky a původní se zmírnily. V kombinaci s čistící pěnou mám i stažené póry a vypnutější a hladší pokožku. Nevýhoda je pouze vyšší cena a dostupnost jen na internetu.
Jitka    

Krém jsem měla zatím dvakrát a to hned po sobě. Je příjemný a není mu co vytknout, jen si myslím, že na vrásky a povadnutí kůže působí stejně, jako jiné krémy...ale je pravda, že zázraky se nedějí :-)
Michaela

Účinky byly viditelné už po měsíci každodenního používání. Nelíbí se mi vysoká cena.
Marcela   

Podle mé zkušenosti je krém výborný. Mám citlivou pleť, takže spoustu krémů i dražších nemohu používat. Pro mne je velikou výhodou i to, že krém je jen jeden (noční + denní).Pokud mluvím za sebe, přivítala bych silnější oční krém, ten používám jiný. Jestli vás to potěší, krém začala používat i moje dcera a je také velice spokojená.
Eva    

Krém Pyratine-6 jsem si objednala znovu jen proto, že se píše o jeho ověřených účincích, na které stále čekám. Krém bohužel ani po opakovaném používání nepůsobí na moji pleť jak je slibováno, mám stále suchou pleť a redukci vrásek také nepociťuji. Sama dermatoložka mě upozornila na moji stále suchou pleť. Krémům Pyratine-6 jsem chtěla dát větší šanci na prokázání účinku hydratovat pleť delším používáním přípravku, ale pravděpodobně na mě nepůsobí a není pro mne vhodný. Ráda bych znala pravdivé názory ostatních klientek, které mají s krémem Pyratine-6 zkušenosti.
Ivana

S krémy jsem velmi spokojená, s texturou, vůní, vstřebáváním do pleti. Věřím ve větší hydrataci pokožky. Se začervenáním pleti mi výrazněji nepomohl, taktéž s pigmentací, proto jsem jako doplněk péče o pleť zvolila ošetření frakčním laserem. Uvítala bych slevy pro stálé zákazníky.
Lili    

Je mi 43 let a zkouším různé značky krémů. S výrobky jsem byla velice spokojena. Aby byly více vidět účinky krémů, musela bych je používat delší dobu, měla jsem od každého pouze jedno balení. Mám hyperpigmentaci a na bradě růžovku a občas akné. V současné době jsou pro mě vaše výrobky finančně náročné, ale výhledově se k nim určitě ráda vrátím. Balení mi také vyhovuje, tuba je určitě praktičtější. Pleť byla po použití krému jemná, neleskla se. Krém má velice příjemnou konzistenci a dá se vrsvit. Je výborný pod make-up. Jsem alergik a mám citlivé oči, v tomto případě jsem neměla vůbec žádné reakce. Komunikace, vstřícnost a ochota je také výborná, byla jsem velice spokojena. Přeji hodně spokojených zákazníků.
Jana

 

comments powered by Disqus


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace