Červený nebo modrý Pyratine?

Červený nebo modrý Pyratine?

Na otázky, které nám často pokládáte, přinášíme odpověď přímo od zakladatelky Laďky. Jaký Pyratine si vybrat? Červený nebo Modrý? A zvolit raději Bioastin nebo Jointastin? 

Naše zákaznice a zákazníci se často ptají, zda zvolit Pyratine-6 (modrá řada) nebo PyratineXR (červená řada). Je na to celkem jednoduchá odpověď. Pokud řešíte “pouze” stárnutí pleti a hledáte anti-aging produkt, vyberte si Pyratine-6. V případě, že máte začervenalou pleť, sklony k akné nebo rosaceu, zvolte krém Pyratine XR. Při volbě krému z červené řady se nemusíte obávat, že přijdete o účinnou složku cytokininů, která zpomaluje stárnutí pleti. Krémy PyratineXR mají úplně stejný anti-aging účinek jako Pyratine-6, pouze je v nich větší zastoupení léčivých složek proti výše uvedeným vadám pleti.

Já osobně používám modrý krém Pyratine-6. Ale ve chvíli, kdy se mi naskočí pupínky, nebo se v zimě dostaví začervenání, přejdu na týdenní kúru s PyratinemXR. Dále se často ptáte, zda zvolit krém nebo lotion. Z 80% doporučuji zákaznicím krém. Lotiony jsou určeny jen pro MASTNOU pleť. Tím myslím opravdu mastnou. To, že se někomu mastí T zóna, ještě neznamená, že má mastnou pleť. 

Bioastin nebo Jointastin? Záleží na situaci. 

Ráda bych se s vámi ještě podělila o zkušenosti s Bioastinem a Jointastinem. Oba tyto produkty obsahují přírodní astaxanthin o jehož blahodárných a anti-aging účincích jste určitě slyšeli. Ať už si kupujete jakýkoliv astaxanthin, vždy se dobře dívejte, zda kupujete přírodní nebo syntetický. Je v tom obrovský rozdíl. Přírodní má výrazně vyšší účinnost. Já sama jsem dlouhodobě užívala pouze Bioastin. 

Přišlo mi, že ve 40 letech je zbytečné brát Jointastin, který je obohacený o léčebné složky na klouby a šlachy. Své rozhodnutí jsme přehodnotila v prosinci loňského roku. Jednak jsem měla problémy s loktem (ve svém estetickém studiu neustále pracuji pravou rukou s přístroji) a pak mě čekala náročná operace a následující rekonvalescence. Vyzkoušela jsem tedy Jointastin a mé nadšení neznalo mezí. 

Za prvé jsem celou dobu nebyla nemocná, přestože mé okolí klátila chřipka a za druhé se všechno po operaci krásně a rychle hojilo. Takže závěrem. Pokud hledáte nejlepší vitamín a anti aging doplněk, zvolte Bioastin. Ale jestli plánujete operaci, máte problémy s kloubama, sáhněte po Jointastinu. Oba výrobky jsou úžasné, jen škoda, že je nehradí pojišťovna.