Obsah,


Pyratine

V košíku máte 0 položek
Celkem za : 0 Kč

Od 27.6. do 1.7. je sklad uzavřen. Znovu expedujeme od 4.7.


Akce a slevy

01.11.2019

Chcete Pyratine v akci? Hledáte slevu na krémy Pyratine? Toto je vaše šance. 

Tradiční vánoční sleva 15%

Je to vaše a naše vánoční tradice a ty se mají ctít. Takže i v roce 2019 jsme pro vás nachystali slevovou akci, a to na celý sortiment. Je tedy jedno, zda svých 15% dolů použijete na jeden krém Pyratine, dva nebo třeba kombinaci produktů Pyratine a Nafigate. Z celé hodnoty nákupu vám prostě odečteme 15%. Tak si svou slevu a Vánoce užijte. Váš slevový kód je: VAN2019. 

AKCE platí od 1.11. do 31.12. 2019. 

Akce vzorky PYRATINE

Proč zkusit vzorky Pyratine?

Pyratine dosahuje výsledků, o kterých si mohou nechat běžné krémy z drogérie zdát. Kvalita stojí peníze, výzkum stojí peníze, a proto skutečně kvalitní produkty, za kterými stojí léta výzkumu, mají vyšší cenu než produkty šité na míru širokému spotřebitelskému trhu. Pyratine dosahuje vynikajících výsledků, což nepotvrzují pouze nezávislé studie, ale především samotní zákazníci.

Téměř 90% našich zákazníků, kteří jednou vyzkoušeli krém Pyratine ať už formou vzorku nebo rovnou velkého balení, provedlo opakovanou objednávku. Naši zákazníci jsou s krémem Pyratine spokojeni. Pyratine účinně redukuje i hluboké vrásky a potlačuje projevy růžovky (rosacea), a proto je stále oblíbenější. Jelikož nemáme co skrývat, nabízíme vám možnost objednání vzorku Pyratine XR na test za nejnižší možnou cenu. 

comments powered by Disqus


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace